Vr6 w escorcie?? - Strona 3

  szukane wyrażenia:   v6  -  w  -  escorcie
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
hmm dla mnie to głupota ... auto powinno być przystosowane do takiej mocy chyba ze by wszystko wymienic hamulce zawias itd... to moze by miało jakis sens jak chcesz wyścigówke polecam
HONDE CRX 160 koników
  
 
a crx nie ma przypadkiem 130 KM? 1.6 vtec
  
 
Są też 160 konne. Nie powiem, ładnie to zamiata, zwłaszcza że to prawie nic nie waży
  
 
przy tych nakładach przy swapie na vr6 juz lepiej chyba sprzedac oriona i kupic golfa vr6 a jak lubisz sedany to vento vr6 a potem dłubać
  
 
No ale nie o to chodzi żeby poszukać i kupić i mieć co wszyscy mogą Od tego jest tuning
  
 
no wypowiedzią troche bodłem pojęcie TUNING

ale zaproponowałem mody na VW

p.s.czytałem niedawno o projekcie VR6 chyba ze sląska czerwony z CBradiem - ktos ostro kombinował w silniku - a z przodu piekny na czarno zorbiony pas z lampami hella

o o o łapie to chyba GT czasopismo
  
 
paski b3 vr6 są niezłe. lubie gangsterskie fury
  
 
Hmmm, to jeszcze o nim nie czytałem, ale GT nie odebrałem jeszcze z kiosku, czeka z ostatnich dwóch miesięcy
  
 
niepomyślałem o wadze silnika. Faktycznie może powstać niesterowny mikser
  
 
to do gofra nie jest za ciezki a do essiego juz kaput?
  
 
Cytat:
2007-02-23 10:15:50, on-driver pisze:
paski b3 vr6 są niezłe. lubie gangsterskie fury




teraz ludzie "z miasta" fruwają takimi


juz bmw passe...
  
 
to trzeba jakoś obliczyć . W sumie powędrowały by do przodu oponki min215 i konkretne zawieszenie. poszeżenia od coswortha?? ciekawe czy dało by się sprowadzić
  
 
Cytat:
2007-02-23 11:53:16, skidmarks pisze:
teraz ludzie "z miasta" fruwają takimi juz bmw passe...




A powinni takimi
Image Hosted by ImageShack.us

[ wiadomość edytowana przez: on-driver dnia 2007-02-23 12:04:38 ]
  
 
to by nigdy przed policyją nie uciekli
  
 
a poco uciekać jak tym nawet przepisów nieda się złamać
  
 
poczytalem i powiem tak może ten vr6 jest wynonalny tylko po co to wszystko swapy rozumiem bo wsio pasuje ale taka przeróbka???? po co?????
  
 
Cytat:
2007-02-23 12:16:59, on-driver pisze:
a poco uciekać jak tym nawet przepisów nieda się złamać



nierozumiem? o kóego teraz ci chodzi?
  
 
pewnie że to głupota. ale jak się dostanie do głowy to nieda rady. Remik powiesz że lepiej jest sprzedać i kupić gofra czy cuś, ale czy to to samo?? wyobrażam sobie mine gościa na światłach w czarnej bmce na widok trzęsącego się orionka gdy dodaje gazu. Za sam dzwięk 6 garów pod maską esiego warto...
  
 
Cytat:
2007-02-23 12:22:04, skidmarks pisze:
nierozumiem? o kóego teraz ci chodzi?


o orionka
  
 
Cytat:
2007-02-23 12:22:41, on-driver pisze:
pewnie że to głupota. ale jak się dostanie do głowy to nieda rady. Remik powiesz że lepiej jest sprzedać i kupić gofra czy cuś, ale czy to to samo?? wyobrażam sobie mine gościa na światłach w czarnej bmce na widok trzęsącego się orionka gdy dodaje gazu. Za sam dzwięk 6 garów pod maską esiego warto...




oby ci zapał nie ostygł a bedzie vr6